Anneke van Mispelaar

Anneke is partner en senior adviseur bij onze organisatie.
Ik heb tuin- en landschapsinrichting (Larenstein) en Landgebruiksplanning met de specialisatie recreatie & toerisme gestudeerd, de voorloper van de master Tourism, Society and Environment aan Wageningen Universiteit. Tijdens mijn werk bij Bureau BUITEN heb ik ook de master bestuurskunde (EUR) gedaan, zodat ik binnen overheidsorganisaties en politieke omgevingen goed weet om te gaan met complexiteit.
Ik vertaal graag visie en strategie naar concrete acties. Door mijn jarenlange kennis en expertise weet ik veel van toerisme en recreatie in de ruimtelijke context, bijvoorbeeld recreatie in de natuur, toerisme en de impact op de economie en de omgeving.
Ik hou van samenwerkingsprojecten waarbij de inhoud centraal staat. Ik krijg energie van samenwerken in regio’s, bijvoorbeeld om een toeristisch-recreatieve bestemming nog beter te maken. Ook vind ik het leuk om een nieuw onderwerp of een nieuwe bestemming me helemaal eigen te maken, of om aan de hand van data te zoeken naar patronen en inzichten.
Adviseur bij Bureau BUITEN was mijn eerste ‘echte’ baan en inmiddels ben ik mede-eigenaar. Het is heel fijn om met dit team van professionals te werken.
We vullen elkaar goed aan, we inspireren elkaar, helpen elkaar en hebben het ook heel gezellig.
Ik ben moeder van twee dochters en nu ze wat ouder zijn vindt ik het leuk om actief te zijn als vrijwilliger voor de Scouting, voor de Zaansche Molen en voor een lokale politieke partij. Ook scharrel ik graag buiten rond op de boerderij waar ik woon, bak ik zoetigheden en lees ik over geschiedenis en landschap.